cs en

Archiv novinek

Řeč tematickách zamyšlení na konferenci Storage vision 2015

4.10.2015 - Je říjen a pomalu uzavírám tematické zamyšlení nad systémy pro ukládání dat pro rok 2015  realizované se společnosti Proact Czech Republic, s.r.o.  . Výsledky jsou opravdu velmi zajímavé a účast byla vyšší než v minulých letech (cca 80 osob) .

Kromě toho, že každý účastník, který projevil zájem, již dostal nebo dostane svůj osobní výstup, dostal jsem možnost využít 10 minut prezentačního času v rámci říjnové výroční konference "Storage Vision 2015", abych závěry prezentoval delegátům této akce.

Představil jsem i pro mě překvapivá zjištění o tom, které oblasti jsou manažery prioritizovány a které naopak úplně propadají z hlediska důležitosti pro organizace. Ukázal jsme nejen grafy, ale také zajímavé citace některých účastníků.

Hodnocení mé prezentace nebylo vůbec špatné, měl jsme dobrý pocit z následných reakcí nejen zákazníků, ale také zástupců výrobců technologií, kteří by rádi použili mé výstupy ve svých prezentacích.

Konference byla velmi zajímavou akcí se zajímavou náplní. Byly na ní k vidění a slyšení i přednášky odborníků, mimo jiné na systémy pro ukládání a správu dat a mluvilo se o novinkách a trendech v oboru.  

Chcete-li vědět více o akci, navštivte webové stránky stránky akce www.storagevision.cz   nebo stránky www.proact.cz  

Zpět na výpis novinek